• Banner

Albanian Literature
2009 albanian literature bestseller books

Albanian Literature

Discover the 2009 bestsellers for the Albanian literature category...

There are 15 products.

Showing 1-12 of 15 item(s)
Active filters

Reference: SKU000652

Publisher: Onufri

Gjenerali i ushtrise se vdekur, Ismail Kadare

(0)

Gjeneralit i ra pija në kokë. Unë kam tani një ushtri të tërë të vdekurish, mendoni. Vetëm se ata tani, në vend të uniformës, kanë secili nga një thes najloni. Thasë të kaltër me dy vija të bardha dhe një shirit të zi, prodhim special "Olympias". Në fillim ishin ca skuadra.

Price £5.38
More
In stock