• Banner

Learn the computer
learn the computer in albanian

Learn the computer

Here you will find a selection of books in Albanian about learning the computer.

There are 3 products.

Showing 1-3 of 3 item(s)
Active filters

Publisher: Pema

Krimi kibernetik, Misha Glenny

Në këtë libër magjepsës dhe bindës, Misha Glenny, autori i librit ndërkombëtarisht të njohur “McMafia”, zbulon tri kërcënimet themelore me të cilat përballemi në shekullin e njëzetenjëtë; krimin kibernetik, luftën kibernetike dhe spiunazhin industrial kibernetik.

Price CHF11.76
More
In stock