Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

Vepra 3, Fan S. Noli Shihe të plotë

Vepra 3, Fan S. Noli

Në këtë vëllim janë përfshirë: "Historia e Skënderbeut, Kryezotitit të Arbërisë (1405-1468) dhe "Gjergj Kastrioti Skënderbeu (1405-1468)".

Info shtesë

SKU000034

Disponueshëria: Në gjendje

$6.31

Me ulje çmimi!

-36%

$9.86

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Juvenilia dhe vjersha te tjera, Ndre Mjeda

  Juvenilia...


  Në këtë poemë shoqërore – psikologjike me...

 • Jeta e Fan S. Nolit, vol. 1, Nasho Jorgaqi

  Jeta e Fan...


  Është përshkrimi më shterues i jetës dhe veprës...

 • Sofokliu, Vepra e Plote

  Sofokliu,...


  Sofokliu mori pjesë në konkurset tradicionale...

Titulli: Vepra III
Autori: Fan S. Noli
Gjergj Kastrioti Skënderbeu (1405-1468)
Historia e Skënderbeut
Kryezotit të Arbërit (1405-1468)
Zgjedhur dhe përgatitur nga Prof. Nasho Jorgaqi
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2004
f. 464
Pesha: 0.45 Kg.

Mbi librin
Në këtë vëllim janë përfshirë: "Historia e Skënderbeut, Kryezotitit të Arbërisë (1405-1468) dhe "Gjergj Kastrioti Skënderbeu (1405-1468)".

 • Autori Fan S. Noli