Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

Vepra 4, Faik Konica Shihe të plotë

Vepra 4, Faik Konica

Vëllimi i katërt përmbledh letërkëmbimin, i cili, edhe pse nuk është i plotë, paraqet një "terra incognita" të hapësirave koniciane. Letërkëmbimi është aq i gjerë, saqë ky kapitull mbetet i hapur.

Info shtesë

SKU000031

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë produkt në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$6.31

Me ulje çmimi!

-36%

$9.86

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Ditar intim, Andre Gide

  Ditar intim,...


  "Analisti i vetvetes dhe Ditarit të tij...

 • Poezia, vepra I, Lasgush Poradeci

  Poezia,...


  Titulli: Poezia, vepra IOrigjinali: Poezia,...

 • Vepra 1, Faik Konica

  Vepra 1,...


  (Poezi dhe prozë poetike, përkthime, etj.) Në...

Titulli: Vepra 4
Letërkëmbimi
Autori: Faik Konica
Zgjedhur dhe përgatitur nga: Prof. Nasho Jorgaqi
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2001
f. 292
Pesha: 0.45 Kg.

Mbi librin
(Letërkëmbimi) Vëllimi i katërt përmbledh letërkëmbimin, i cili, edhe pse nuk është i plotë, paraqet një "terra incognita" të hapësirave koniciane. Letërkëmbimi është aq i gjerë, saqë ky kapitull mbetet i hapur.

 • Autori Faik Konica