Kategoritë

Botuesit

Autorët

Fuqia, Rhonda Byrne Shihe të plotë

Fuqia, Rhonda Byrne

Me këtë libër dëshiroj të të rrëfej mënyrën sesi mund të arrish të kesh një jetë të mrekullueshme. Ka kaq shumë për të mësuar për të dhe gjithçka është vërtet e bukur. Në fakt është përtej së bukurës. Është fenomenale!

Info shtesë

Disponueshëria: Në gjendje

$13.52

Me ulje çmimi!

-20%

$16.90

Titulli: Fuqia
Origjinali: The Power
Gjinia: Psikologji
Autori: Rhonda Byrne
Shqipëroi: Juliana Nikolla
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2017
Fq. 272
Pesha: 0.432 kg.
ISBN: 978-99943-0-484-4

Mbi librin

Qëllimi i Rhonda Byrne është: Lumturi për miliona njerëz.

Filloi udhëtimin e saj me filmin "Sekreti" që u pa nga milliona njerëz anembanë planetit. Vijoi me librin Sekreti një bestseller botëror i botuar në mbi 46 gjuhë të huaja.

Tani me "Fuqia", Rhonda Byrne vazhdon punën e saj të thelluar, duke zbuluar të vetmen forcë madhore në universin tonë. Ti je i destinuar të jetosh një jetë të mrekullueshme

Koment nga autorja

Me këtë libër dëshiroj të të rrëfej mënyrën sesi mund të arrish të kesh një jetë të mrekullueshme. Ka kaq shumë për të mësuar për të dhe gjithçka është vërtet e bukur. Në fakt është përtej së bukurës. Është fenomenale!

Jeta është më e thjeshtë nga sa ti e mendon, dhe ndërsa arrin të kuptosh sesi ajo funksionon e gjithashtu Fuqinë që ke brenda vetes, do të mund të përjetosh magjinë e jetës në gjithë plotshmërinë e vet-pikërisht atëherë do të kesh një jetë të mrekullueshme!