Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

Engjej dhe Djaj, Dan Brown Shihe të plotë

Engjej dhe Djaj, Dan Brown

Përpara se të shpërthente te "Kodi i Da Vinçit", simbologjisti me famë botërore i Harvardit, robert Langtoni, thirret nga një institut zviceran kërkimesh shkencore për të transkriptuar një simbol të lashtë, damkosur në gjoksin e një fizikani të vrarë.

Info shtesë

SKU000048

Disponueshëria: Ne gjendje

Ky është ekzemplari i fundit!

$9.02

Me ulje çmimi!

-36%

$14.09

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Damka e djallit, Glenn Cooper

  Damka e...


  Romë, 1139. I trazuar, një burrë ngriti sytë...

 • Siciliani, Mario Puzo

  Siciliani,...


  Është viti 1950. Majkëll Korleone është afër...

 • Lulet e ftohta te marsit, Ismail Kadare

  Lulet e...


  "Lulet e ftohta të marsit" është vepra më e...

Titulli: Engjej dhe Djaj
Autori: Dan Brown
Shqipëroi: Amik Kasoruho
Shtëpia botuese: Dudaj, 2005
Fq. 480
Pesha: 0.5 Kg.

Mbi librin

Përpara se të shpërthente te "Kodi i Da Vinçit", simbologjisti me famë botërore i Harvardit, robert Langtoni, thirret nga një institut zviceran kërkimesh shkencore për të transkriptuar një simbol të lashtë, damkosur në gjoksin e një fizikani të vrarë. Ajo çka ai zbulon, i kalon kufijtë e imagjinatës: një hakmarrje vrastare kundër Kishës Katolike, e kryer nga një sekt qindraveçar - Të Përndriturit.

Shënim: Ky titull bën pjesë në librat & autorët më të shitur për vitin 2009.