Kategoritë

Botuesit

Autorë të përzgjedhur

PayPal

Pesedhjete hijet e Greit, E. L. James Shihe të plotë

Pesedhjete hijet e Greit, E. L. James

Kur studentja e letërsisë, Anastasia Still, shkon të intervistojë biznesmenin e suksesshëm, Kristian Grei, ajo gjen një burrë tepër tërheqës dhe frikësues. E bindur që takimi i tyre shkoi keq, ajo përpiqet ta heqë nga mendja... derisa ai shfaqet në dyqanin ku ajo punon me kohë të pjesshme dhe e fton të dalin bashkë.

Info shtesë

2500

Disponueshëria: Ne gjendje

$17.96

Me ulje çmimi!

-15%

$21.13

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Mbrapa
 • Qiell i lene pergjysme, Tomas Transtromer

  Qiell i lene...


  Tranströmer mbetet një poet stoik, i fuqishëm...

 • Loja e engjellit, Carlos Ruiz Zafon

  Loja e...


  Në Barcelonën e trazuar të viteve '20, djaloshi...

 • Vajza e Agamemnonit, Ismail Kadare

  Vajza e...


  Në tribunën e festës së 1 Majit në Tiranë,...

 • Tri kenge zie per Kosoven, Ismail Kadare

  Tri kenge...


  Fusha e Kosovës nën zhegun përvëlues kishte një...

 • Xhim kopsa dhe Lukas-makinisti, Michael Ende

  Xhim kopsa...


  Në këtë libër do të gjeni aventurat e këndshme...

 • Shtepia e fluturave te zeza, Leena Lander

  Shtepia e...


  Vogëlushi Juhan dërgohet në një institut...

 • Renia, Alber Camus

  Renia, Alber...


  Romani "Renia" dhe Fjalimi i mbajtur me rastin...

 • Droje dhe dinjitet, Dag Solstad

  Droje dhe...


  Pas një reagimi, si zakonisht shpërfillës e të...

 • Kepucet roze 2, Shoqeri e embel, Beatrice Masini

  Kepucet roze...


  Në Akademi ka ardhur një mësuese e re për...

 • Princi i lagjes, Gaqo Bushaka

  Princi i...


  Gaqo Bushaka është një nga autorët më të...

Vazhd.

Titulli: Pesëdhjetë hijet e Greit, vëllimi i parë
Origjinali: Fifty shades of Grey
Gjinia: Roman
Autori: E. L. James
Shqipëroi: M. B. Bako
Shtëpia botuese: Dritan
Viti: 2012
Fq. 508
Pesha: 0.491 kg
ISBN: 978-99956-21-75-9

Mbi librin

Romantik, çlirues dhe kryekëput përthithës, ky është një roman që do t'ju pushtojë, do t'ju zotërojë dhe do të mbetet gjithmonë me ju. E tmerruar nga sekretet e errëta që torturojnë biznesmenin e ri, Kristian Grei, Ana Stilli e ka shkëputur marrëdhënien mes tyre për të filluar një karrierë pune me një shtëpi botuese amerikane.

Por, dëshira për Grein dominon akoma çdo mendim të sajin dhe kur ai i propozon një marrëveshje të re, ajo nuk reziston dot. Shumë shpejt ajo mëson më shumë mbi të shkuarën e trazuar të djalit të shkatërruar, kërkues, të motivuar... të Pesëdhjetë Hijeve të saj. Po ndërsa Grei kacafytet me demonët e brendshëm, Ana duhet të marrë vendimin më të rëndësishëm të jetës së vet. Një vendim që mund ta marrë vetëm ajo...