Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

Kukullat nuk kane atdhe, Flutura Acka Shihe të plotë

Kukullat nuk kane atdhe, Flutura Acka

A është ky atdheu që meritojmë? Një grup kukullash, që një çast të caktuar vendosin të dalin në jetën reale, mëtojnë gjatë nëpër Tiranën e ditëve tona, t'i gjejnë përgjigje pyetjeve që i mundojnë, ato dhe qytetarët e vendit të tyre.

Info shtesë

2929

Disponueshëria: Në gjendje

$15.21

Me ulje çmimi!

-20%

$19.01

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Libri i pergjigjeve, Ken Ham, Andrew Snelling, Karl Wieland

  Libri i...


  • Çfarë ndodhi mbi dinozaurët?• A ka patur me...

 • Zoli, Colum McCann

  Zoli, Colum...


  Zoli është vetëm gjashtë vjeç kur prindërit e...

 • Shqiperia dhe Kosova, Rexhep Qosja

  Shqiperia...


  Në këtë vepër do të lexoni rreth:• Shteti,...

Titulli: Kukullat nuk kanë atdhe
Origjinali: Kukullat nuk kanë atdhe
Gjinia: Roman
Autori: Flutura Açka
Shtëpia botuese: Skanderbeg Books
Viti: 2013
Fq. 496
Pesha: 0.58 kg
ISBN: 978-99943-51-80-0

Mbi librin

A është ky atdheu që meritojmë? Një grup kukullash, që një çast të caktuar vendosin të dalin në jetën reale, mëtojnë gjatë nëpër Tiranën e ditëve tona, t'i gjejnë përgjigje pyetjeve që i mundojnë, ato dhe qytetarët e vendit të tyre. A do të munden ato ta krijojnë dhe ruajnë identitetin nëpër këtë atdhe të munduar nga politika, nga historia dhe kaosi i tranzicionit të gjatë shqiptar?