Kategoritë

Botuesit

Autorë të përzgjedhur

PayPal

Te dheu i huaj, Zef Skiroi Shihe të plotë

Te dheu i huaj, Zef Skiroi

SKU001073

Disponueshëria: Ne gjendje

$4.79

Me ulje çmimi!

-15%

$5.63

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Mbrapa
 • Qenia Njerezore dhe Caktimi Hyjnor, Murteda Mutahhari

  Qenia...


  Duke shtjelluar diskutime të natyrës themelore...

 • Ne fillim te Veres Film DVD, Gezim Erebara

  Ne fillim te...


  TitulliNë fillim të Verës Film...

 • 100 vjet pavaresi, Blendi Fevziu

  100 vjet...


  Ky libër sjell fakte dhe dokumente, por edhe...

 • Funerali i pafundme, Visar Zhiti

  Funerali i...


  Visar Zhiti lindi në vitin 1952, në qytetin e...

 • Hija e Maleve, Ernest Koliqi

  Hija e...


  Libri 'Hija e Maleve' nis me novelën 'Nusja e...

 • Kaloresi i Skenderbeut, Haki Stermilli

  Kaloresi i...


  Titulli: Kalorësi i SkënderbeutRoman(Publikuar...

 • Qyteti i fundit, Petro Marko

  Qyteti i...


  Në këtë roman bëhet fjalë për fundin e ushtrisë...

 • Baba Tomorri, A.Z. Cajupi

  Baba...


  Titulli: Baba TomorriOrigjinali: Baba...

 • Preja e nje martese te lodhur, Rudina Xhunga

  Preja e nje...


  “Preja e një martese të lodhur” është një roman...

 • Posta e Shqypnies, Maximilian Lambertz

  Posta e...


  Gazeta "Posta e Shqypniës" u botua në dy gjuhë:...

Vazhd.

Titulli: Te dheu i huaj
Gjinia: Poema
Autori: Zef Skiroi
Transkiptoi në shqipen e sotme: Ali Xhiku
Shtëpia botuese: Dituria
Viti: 1999
Fq. 168
Pesha: 0.217 kg.
ISBN: 978-99927-31-25-7