Kategoritë

Botuesit

Autorët

Gjergj Bubani, Vepra e zgjedhur I, Shenime udhetimi Shihe të plotë

Gjergj Bubani, Vepra e zgjedhur I, Shenime udhetimi

Titulli: Gjergj Bubani, Publicistikë, Shënime udhëtimi, Vepra e zgjedhur I (1919-1944)
Autori: Gjergj Bubani
Shtëpia botuese: OMSCA-1
Viti: 2007
Fq. 520
Pesha: 0.61 Kg.

Info shtesë

SKU000510

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$9.02

Me ulje çmimi!

-20%

$11.27

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Kronikat e Narnias, Luani, magjistarja dhe dollapi i rrobave, vol. 1, C. S. Lewis

  Kronikat e...


  Narnia... vendi pas Dollapit të Rrobave, vendi...

 • Pothuajse dje, Luljeta Lleshanaku

  Pothuajse...


  Ajo është një krijuese e talentuar e...

 • Fjalor i barbarizmave perendimore ne gjuhen shqipe, Arion Hysenbegas

  Fjalor i...


  Fjalori nuk mund të mburret se është shterrues,...

Titulli: Gjergj Bubani, Publicistikë, Shënime udhëtimi, Vepra e zgjedhur I (1919-1944)
Autori: Gjergj Bubani
Shtëpia botuese: OMSCA-1
Viti: 2007
Fq. 520
Pesha: 0.61 Kg.