Kategoritë

Botuesit

Autorët

Te jetosh, te dashurosh, te kuptohesh, Leo Buscaglia Shihe të plotë

Te jetosh, te dashurosh, te kuptohesh, Leo Buscaglia

Dashuria mësohet si çdo gjë tjetër në jetë. Ajo nuk përkufizohet dot me fjalë, mbi të gjitha është një mënyrë të jetuari dhe të bën të ndihesh gjallë. Në qoftë se e përvetëson këtë koncept në mënyrë sa më të plotë, shpjegon autori, mund të marrësh nga jeta shpërblimin më të çmuar: të jesh vetja jote.

Info shtesë

SKU000220

Disponueshëria: Ne gjendje

$7.79

Me ulje çmimi!

-30%

$11.13

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Asgje me rendesi, Justine Levy

  Asgje me...


  Luiza dhe Adriani: një dashuri që duket e...

 • Cufoja dhe Bubi Kacurrel, Gaqo Bushaka

  Cufoja dhe...


  Çufoja dhe Bubi Kaçurrel është një nga librat...

 • Shkrimi sekret, Sebastian Barry

  Shkrimi...


  Ky roman rrëfen për një histori epike të...

Titulli: Të jetosh, të dashurosh, të kuptohesh
Origjinali: Living, Loving, Learning
Gjinia: Psikologji
Autori: Leo Buscaglia
Shqipëroi: Zhak Pilika
Shtëpia botuese: Çabej
Fq. 208
Pesha: 0.291 kg.
ISBN: 978-99927-33-09-8

Mbi librin

Dashuria mësohet si çdo gjë tjetër në jetë. Ajo nuk përkufizohet dot me fjalë, mbi të gjitha është një mënyrë të jetuari dhe të bën të ndihesh gjallë. Në qoftë se e përvetëson këtë koncept në mënyrë sa më të plotë, shpjegon autori, mund të marrësh nga jeta shpërblimin më të çmuar: të jesh vetja jote.