Kategoritë

Botuesit

Autorët

Obsesione, Fobi dhe Paranoja, Sigmund Freud Shihe të plotë

Obsesione, Fobi dhe Paranoja, Sigmund Freud

SKU001149

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$4.93

Me ulje çmimi!

-30%

$7.04

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Titulli: Obsesione, Fobi dhe Paranoja
Gjinia: Psikologji
Autori: Sigmund Freud
Shtëpia botuese: Dituria
Viti: 2004
Fq. 120
Pesha: 0.161 kg
ISBN: 978-99927-59-27-5