Kategoritë

Botuesit

Autorët

Para se fare lakuriq te biem, Dylan Thomas Shihe të plotë

Para se fare lakuriq te biem, Dylan Thomas

SKU000780

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$2.26

Me ulje çmimi!

-20%

$2.82

libërNga (sasia)Ulja
Para se fare lakuriq te biem, Dylan Thomas3 --$0.28

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Dallendyshet e Kabulit, Yasmina Khadra

  Dallendyshet...


  Drithërues... I fuqishëm, surreal... Një...

 • 100 vjet pavaresi, Blendi Fevziu

  100 vjet...


  Ky libër sjell fakte dhe dokumente, por edhe...

 • Muhabet tirance me Liun e Cakut, Mustafa Greblleshi

  Muhabet...


  Skicat e tregimet e tij plot humor e satirë...

Titulli: Para se fare lakuriq të biemPoeziAutori: Dylan ThomasPërktheu nga origjinali anglisht: Parid TeferiçiShtëpia botuese: Çabejfq. 32Pesha: 0.04 kg.