Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

12 poete rumune, Antologji Shihe të plotë

12 poete rumune, Antologji

Titulli12 poetë rumunëAntologjiPërzgjodhi dhe shqipëroi nga origjinaliDionis BubaniPërmbanMihai EmineskuViktor EftimiuLuçian BlagaHoria VintilëEmil ManuNikita StëneskuNikolae LabishMarin SoreskuGjeorgje TomozeiNe

Info shtesë

SKU000481

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë produkt në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$4.51

Me ulje çmimi!

-36%

$7.04

ProduktNga (sasia)Ulja
12 poete rumune, Antologji3 --$1.83

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Vilet e zemerimit, Xhon Stajnbek

  Vilet e...


  Bujq të varfër nuk mund të mbijetojnë në...

 • Shenjat e dores, Lindita Arapi

  Shenjat e...


  …përherë e papre ky zë, timbri i tij plot...

 • Foleja e neperkave, Francois Mauriac

  Foleja e...


  Jo, nuk ishte paraja që ai koprrac donte aq...

Titulli12 poetë rumunëAntologjiPërzgjodhi dhe shqipëroi nga origjinaliDionis BubaniPërmbanMihai EmineskuViktor EftimiuLuçian BlagaHoria VintilëEmil ManuNikita StëneskuNikolae LabishMarin SoreskuGjeorgje TomozeiNegoicë IrimieAna BlandianaMirçea DineskuShtëpia botueseOmsa 1, 2003f. 152Pesha: 0.16 Kg.