Kategoritë

Botuesit

Autorët

Gjeth e Lule, At Vincenc Prennushi Shihe të plotë

Gjeth e Lule, At Vincenc Prennushi

Titulli: Gjeth e LulePoeziAutori: At Vinçenc PrennushiShtëpia botuese: Botime FrançeskaneVendi dhe Viti: Shkodër, 2006Bazuar te botimi origjinal i vitit 1931f. 180Pesha: 0.32 kgISBN: 9789992798171 Dialekti: Gegnisht

Info shtesë

SKU000939

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$4.50

Me ulje çmimi!

-20%

$5.63

libërNga (sasia)Ulja
Gjeth e Lule, At Vincenc Prennushi3 --$0.56

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Lahuta e Malcis, At Gjergj Fishta

  Lahuta e...


  Poema nis me përleshjet kufitare midis fiseve...

 • Perralla shqiptare 100 + 1 nate, libri i dyte, Virgjil Muci

  Perralla...


  Titulli: Përralla shqiptare 100 + 1 natë, Libri...

 • Te ndodhunat e Shqypnis, Ludwig von Thalloczy

  Te ndodhunat...


  Titulli: Të ndodhunat e Shqypnis, prej nji Gege...

Titulli: Gjeth e LulePoeziAutori: At Vinçenc PrennushiShtëpia botuese: Botime FrançeskaneVendi dhe Viti: Shkodër, 2006Bazuar te botimi origjinal i vitit 1931f. 180Pesha: 0.32 kgISBN: 9789992798171 Dialekti: Gegnisht