Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

Ali Baba dhe 40 hajdutet (pershtatje per femije) Shihe të plotë

Ali Baba dhe 40 hajdutet (pershtatje per femije)

Një njeri i varfër zbulon rastësisht një shpellë ku dyzet hajdutë fshihnin pasuritë e vjedhura andej – këndej. Kujton se ka gjetur lumturinë dhe tani e tutje do të jetojnë më së miri, por sa telashe do t'i hapen përpara se...

Info shtesë

2433

Disponueshëria: Ne gjendje

$1.48

Me ulje çmimi!

-30%

$2.11

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Borebardha dhe 7 xhuxhat (pershtatje per femije), Jakob & Wilhelm Grimm

  Borebardha...


  Një njerkë e ligë dhe ziliqare, një princeshë...

 • 101 fabula dhe perralla

  101 fabula...


  Një pëllumb, çdo mëngjes, linte zogjtë në...

 • Gezuar Ditelindjen, Ferit Lamaj

  Gezuar...


  Në këtë vëllimth janë paraqitur fabula të...

Titulli: Ali Baba dhe 40 hajdutët (përshtatje për fëmijë)
Origjinali: Ali Baba e i 40 ladri
Gjinia: Përrallë
Shqipëroi: Agim Doksani
Shtëpia botuese: Dituria
Viti: 2001
Fq. 48
Pesha: 0.061 kg
ISBN: 978-99927-47-26-9

Mbi librin

Një njeri i varfër zbulon rastësisht një shpellë ku dyzet hajdutë fshihnin pasuritë e vjedhura andej – këndej. Kujton se ka gjetur lumturinë dhe tani e tutje do të jetojnë më së miri, por sa telashe do t'i hapen përpara se...