Kategoritë

Botuesit

Autorët

Enciklopedia ime e pare, Enciklopedi per femije Shihe të plotë

Enciklopedia ime e pare, Enciklopedi per femije

Me ilustrime shumëngjyrëshe dhe plot informacion, "Enciklopedia ime e parë" është burim themelor për mendjet kureshtare të lexuesve të vegjël.

Info shtesë

SKU001801

Disponueshëria: Ne gjendje

$18.03

Me ulje çmimi!

-20%

$22.54

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Kopshti Zoologjik i Perrallave, Gianni Rodari, Fulvio Testa

  Kopshti...


  Titulli: Kopshti Zoologjik i Përrallave...

 • Shoket e Qytetit, Liber pop up per femije 2-6 vjec

  Shoket e...


  Eni ekskavatori dhe Titi Traktori kanë humbur...

 • Libri i Madh i Progresit te Njerezimit, Enciklopedi per femije

  Libri i Madh...


  Një enciklopedi e përgjithshme që ngre dhe u...

Titulli: Enciklopedia ime e parë
Origjinali: Encyclopedia First Reference for Young Readers
Gjinia: Enciklopedi për fëmijë
Autori: Anita Ganeri & Chris Oxlade
Shqipëroi: Virgjil Muçi
Shtëpia botuese: Aeditions
Viti: 2010
Fq. 160
Pesha: 0.951 kg
ISBN: 978-99956-4147-4

Mbi librin

Me ilustrime shumëngjyrëshe dhe plot informacion, "Enciklopedia ime e parë" është burim themelor për mendjet kureshtare të lexuesve të vegjël.
• Materiali fotografik i zgjedhur dhe i përpunuar me kujdes e bën këtë libër shumë tërheqës për fëmijët.
• Faktet, pyetësorët, lojërat dhe rubrikat ndërvepruese sjellin në mënyrë krejt të natyrshme informacionin e nevojshëm.
• Mbështet me profesionalizëm të gjitha temat që zhvillohen në ciklin e ulët shkollor.