Kategoritë

Botuesit

Autorë të përzgjedhur

PayPal

Enciklopedia ime e pare, Enciklopedi per femije Shihe të plotë

Enciklopedia ime e pare, Enciklopedi per femije

Me ilustrime shumëngjyrëshe dhe plot informacion, "Enciklopedia ime e parë" është burim themelor për mendjet kureshtare të lexuesve të vegjël.

Info shtesë

SKU001801

Disponueshëria: Ne gjendje

$19.16

Me ulje çmimi!

-15%

$22.54

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Mbrapa
 • Udhetari i madh, Xhani Rodari

  Udhetari i...


  Xhovanino Perdixhorni i përket fisit të...

 • Gjysherit, Catherine Dolto

  Gjysherit,...


  "Gjyshërit" është një libër edukativ për...

 • Libri i Madh i Kafsheve per femije

  Libri i Madh...


  Titulli: Libri i Madh i KafshëveOrigjinali:...

 • Mesojme te shkruajme per grupmoshen 4 - 6 vjec

  Mesojme te...


  Titulli: Mësojmë të shkruajmë, për grupmoshën 4...

 • Tre derrkucet, liber me formuese

  Tre...


  Titulli: Tre derrkucëtGjinia: PuzzlesShtëpia...

 • Kush ma ka levizur djathin, Spencer Johnson

  Kush ma ka...


  "Kush ma ka lëvizur djathin?" është një alegori...

 • Kopshti Zoologjik i Perrallave, Gianni Rodari, Fulvio Testa

  Kopshti...


  Titulli: Kopshti Zoologjik i Përrallave...

 • Lulja dhe Shega, Vedat Kokona

  Lulja dhe...


  Titulli: Lulja dhe Shega, pjesë me dy akte për...

 • Antologjia ime 1, Abetare lamtumire

  Antologjia...


  Titulli: Antologjia ime 1, Abetare...

 • Vellezer e motra, Catherine Dolto

  Vellezer e...


  "Vëllezër e motra" është një libër edukativ për...

Vazhd.

Titulli: Enciklopedia ime e parë
Origjinali: Encyclopedia First Reference for Young Readers
Gjinia: Enciklopedi për fëmijë
Autori: Anita Ganeri & Chris Oxlade
Shqipëroi: Virgjil Muçi
Shtëpia botuese: Aeditions
Viti: 2010
Fq. 160
Pesha: 0.951 kg
ISBN: 978-99956-4147-4

Mbi librin

Me ilustrime shumëngjyrëshe dhe plot informacion, "Enciklopedia ime e parë" është burim themelor për mendjet kureshtare të lexuesve të vegjël.
• Materiali fotografik i zgjedhur dhe i përpunuar me kujdes e bën këtë libër shumë tërheqës për fëmijët.
• Faktet, pyetësorët, lojërat dhe rubrikat ndërvepruese sjellin në mënyrë krejt të natyrshme informacionin e nevojshëm.
• Mbështet me profesionalizëm të gjitha temat që zhvillohen në ciklin e ulët shkollor.