Kategoritë

Botuesit

Autorë të përzgjedhur

PayPal

Gjithcka qe duhet te dini, Enciklopedi per femije Shihe të plotë

Gjithcka qe duhet te dini, Enciklopedi per femije

Me fakte mahnitëse, ngjarje që të nxisin imagjinatën, fjalorth, pyetje dhe përgjigjie si dhe lojra e veprimtari pa fund. Gjithçka që duhet të dini është enciklopedia që i nevojitet çdokujt. Mbi 2000 ilustrime të mrekullueshme. E përmbledhur në dhjetë kapituj.

Info shtesë

SKU001785

Disponueshëria: Ne gjendje

$29.93

Me ulje çmimi!

-15%

$35.21

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Automjete zhurmeshume - perralle me 4 tinguj zbavites

  Automjete...


  Treni i vogël i kaltër ka marrë rrugën për në...

 • Macoku, gjeli e dhelpra, Mitrush Kuteli

  Macoku,...


  Titulli: Maçoku, gjeli e dhelpraGjinia:...

 • Te fala nga nje dhelper, Odhise K. Grillo

  Te fala nga...


  Një përmbledhje me përralla për fëmijë, që jo...

Titulli: Gjithçka që duhet të dini
Origjinali: Everything you need to know
Gjinia: Enciklopedi për fëmijë
Autori: Autorë të ndryshëm
Shqipëroi: Vigjil Muçi
Shtëpia botuese: Aeditions
Viti: 2010
Fq. 322
Pesha: 1.661 kg
ISBN: 978-99943-94-45-6

Mbi librin

Gjithçka që duhet të dini është enciklopedia që i nevojitet çdokujt.
• Mbi 2000 ilustrime të mrekullueshme
• E përmbledhur në dhjetë kapituj
• Me fakte mahnitëse, ngjarje që të nxisin imagjinatën, fjalorth, pyetje dhe përgjigjie si dhe lojra e veprimtari pa fund
• Çdo faqe është e lidhur me internetin