Kategoritë

Botuesit

Autorë të përzgjedhur

PayPal

E bukura e dheut, Mitrush Kuteli Shihe të plotë

E bukura e dheut, Mitrush Kuteli

Titulli: E bukura e dheut
Gjinia: Përralla
Shqipëroi: Mitrush Kuteli
Shtëpia botuese: Kuteli
Viti: 2011
Ilustruar nga Artur Dauti
Fq. 40
ISBN: 978-999-56-79-064
Pesha: 0.081 kg

 

Info shtesë

SKU001681

Disponueshëria: Ne gjendje

$2.99

Me ulje çmimi!

-15%

$3.52

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Mbrapa
 • Gazmore per femije, Tatiana Sini

  Gazmore per...


  Psikologët pohojnë se me anë të humorit...

 • Provo veten 5, Albana Tare (Kadiu)

  Provo veten...


  Teksti i ushtrimeve "Provo veten! Mua më ke...

 • Hetuesit e Vegjel 1, Misteri i Hotelit te Magjepsur, Ron Roy

  Hetuesit e...


  Seria “Hetuesit e Vegjël” do t’i përfshijë...

 • Perendia dorace, Jose Saramago

  Perendia...


  "Perëndia dorace" është pa dyshim kryevepra e...

 • Bajroni ne Shqiperi, Kristo Frasheri

  Bajroni ne...


  Poema romantike "Shtegtimet e Çajlld Haroldit"...

 • Shkelqimi dhe renia e shokut Zylo, Dritero Agolli

  Shkelqimi...


  Kronikë e karrierës së palavdishme të një...

 • Shpella e pirateve, Petro Marko

  Shpella e...


  Shpella e piratëve ështe një nga romanet e...

 • Fantazma dhe plani 3+4, Petro Marko

  Fantazma dhe...


  Titulli: Fantazma dhe plani 3+4Origjinali:...

 • Zhytesit e vegjel, Bardhyl Xhama

  Zhytesit e...


  Titulli: Zhytësit e vegjëlOrigjinali: Zhytësit...

 • Ankimi i Portnoit, Philip Roth

  Ankimi i...


  Aleksadër Portnoi është ulur dhe po rrëfehet...

Vazhd.

Titulli: E bukura e dheut
Gjinia: Përralla
Shqipëroi: Mitrush Kuteli
Shtëpia botuese: Kuteli
Viti: 2011
Ilustruar nga Artur Dauti
Fq. 40
ISBN: 978-999-56-79-064
Pesha: 0.081 kg

 

 • Autori Mitrush Kuteli