Kategoritë

Botuesit

Autorët

Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip Shihe të plotë

Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip

Titulli: Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip
Origjinali: Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip
Gjinia: Fjalor
Autori: Luan Kaceli
Shtëpia botuese: Botime Ada
Fq. 338
Pesha: 0.382 kg
ISBN: 978-99943-961-5-3

Info shtesë

SKU001501

Disponueshëria: Ne gjendje

$9.15

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Shpella e pirateve, Petro Marko

  Shpella e...


  Shpella e piratëve ështe një nga romanet e...

 • Lufta italo - greke, diktatore e kuislinge, Arben Puto

  Lufta italo...


  Lajmi që Shqipëria i ka shpallur luftë Shteteve...

 • Shqipja totalitare, Ardian Vehbiu

  Shqipja...


  Deri më tash, analizat me natyrë semantike të...

Titulli: Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip
Origjinali: Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip
Gjinia: Fjalor
Autori: Luan Kaceli
Shtëpia botuese: Botime Ada
Fq. 338
Pesha: 0.382 kg
ISBN: 978-99943-961-5-3