Kategoritë

Botuesit

Autorët

Aventurat e Capaculit ne Azi, Dionis Bubani Shihe të plotë

Aventurat e Capaculit ne Azi, Dionis Bubani

"Aventurat e Çapaculit" ka fituar çmimin e Shoqatës Mbarëkombëtare të Letërsisë për Fëmijë, 2001.

Info shtesë

SKU000579

Disponueshëria: Ne gjendje

$2.82

Me ulje çmimi!

-20%

$3.52

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Dhelpra, rrushte dhe Ezopi, Ferit Lamaj

  Dhelpra,...


  Titulli: Dhelpra, rrushtë dhe EzopiOrigjinali:...

 • Planeti i femrave, Manjola Gusho

  Planeti i...


  Nuk do t'i rezistoni tundimit për ta lexuar....

 • Cufo President, Gaqo Bushaka

  Cufo...


  "Çufo president" është një udhëtim imagjinar në...