Kategoritë

Botuesit

Autorët

Aventurat e Capaculit, Dionis Bubani Shihe të plotë

Aventurat e Capaculit, Dionis Bubani

"Aventurat e Çapaculit" ka fituar çmimin e Shoqatës Mbarëkombëtare të Letërsisë për Fëmijë, 2001.

Info shtesë

SKU000577

Disponueshëria: Ne gjendje

$2.82

Me ulje çmimi!

-20%

$3.52

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Lulja dhe Shega, Vedat Kokona

  Lulja dhe...


  Titulli: Lulja dhe Shega, pjesë me dy akte për...

 • Ditari i Vampirit: Lufta, L. J. Smith

  Ditari i...


  Dy vëllezër vampirë, të mbështjellë nga hija e...

 • Marina, Carlos Ruiz Zafon

  Marina,...


  Oskar Drai është një student i ri që po kalon...