Kategoritë

Botuesit

Autorët

Capaculi, Dionis Bubani Shihe të plotë

Capaculi, Dionis Bubani

"Aventurat e Çapaculit" ka fituar çmimin e Shoqatës Mbarëkombëtare të Letërsisë për Fëmijë, 2001.

Info shtesë

SKU000576

Disponueshëria: Në gjendje

$2.82

Me ulje çmimi!

-20%

$3.52

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Pema e jenicereve, Jason Goodwin

  Pema e...


  I jashtëzakonshëm... paraqet një tablo të...

 • Anija e gjumit, Arian Leka

  Anija e...


  Poezia e Arian Lekës, tek libri "Anija e...

 • Arti per te fituar miq dhe pushtet, Dale Carnegie

  Arti per te...


  Në këtë libër, ju do të mësoni se nëpërmjet një...