Kategoritë

Botuesit

Autorë të përzgjedhur

PayPal

Lulja dhe Shega, Vedat Kokona Shihe të plotë

Lulja dhe Shega, Vedat Kokona

Titulli: Lulja dhe Shega, pjesë me dy akte për fëmijë
Origjinali: Lulja dhe Shega, pjesë me dy akte për fëmijë
Gjinia: Përrallë
Autori: Vedat Kokona
Shtëpia botuese: Kokona Tiranë
Viti: 2006
Fq. 44
Pesha: 0.071 kg
ISBN: 978-99927-726-1-1

Info shtesë

SKU001241

Disponueshëria: Ne gjendje

$2.40

Me ulje çmimi!

-15%

$2.82

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Libri i Madh i Kafsheve per femije

  Libri i Madh...


  Titulli: Libri i Madh i KafshëveOrigjinali:...

 • Pinoku, Karlo Kolodi

  Pinoku,...


  Titulli: PinokuGjinia: RomanAutori: Karlo...

 • Kenget e fermes - perralle me 4 tinguj zbavites!

  Kenget e...


  Shtypni butonët dhe mbani veshët e dëgjoni një...

Titulli: Lulja dhe Shega, pjesë me dy akte për fëmijë
Origjinali: Lulja dhe Shega, pjesë me dy akte për fëmijë
Gjinia: Përrallë
Autori: Vedat Kokona
Shtëpia botuese: Kokona Tiranë
Viti: 2006
Fq. 44
Pesha: 0.071 kg
ISBN: 978-99927-726-1-1

 • Autori Vedat Kokona

Na kontaktoni

Our hotline is available 24/7

Contact our hotline