Kategoritë

Botuesit

Autorët

Mbreti i hajduteve, Cornelia Funke Shihe të plotë

Mbreti i hajduteve, Cornelia Funke

SKU000411

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$8.45

Me ulje çmimi!

-20%

$10.56

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Artemis Fowl 5, Kolonia e Humbur, Eoin Colfer

  Artemis Fowl...


  Prej kohësh prisja që gjeniu i ri kriminal,...

 • Gjirafat s'vallezojne dot, Giles Andrea

  Gjirafat...


  Geraldi ishte një gjirafë shtatlartë, me qafë...

 • Vajza mbi patina, Victoria Jamieson

  Vajza mbi...


  Dymbëdhjetëvjeçarja Astrid dhe Nikola kanë qenë...

Titulli: Mbreti i hajdutëve
Origjinali: The Thief Lord
Gjinia: Roman
Autori: Cornelia Funke
Shqipëroi: Erza Cermjani
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2007
Fq. 336
Pesha: 0.301 kg.