Kategoritë

Botuesit

Autorët

Ne kuzhinen e Linda Fishtes, Linda Fishta Shihe të plotë

Ne kuzhinen e Linda Fishtes, Linda Fishta

Disponueshëria: Në gjendje

$16.90

Me ulje çmimi!

-20%

$21.13

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Adoleshenti, Fjodor Mihajllovic Dostojevski

  Adoleshenti,...


  Unë mendoj kështu: kur qesh një njeri, nuk...

 • Miqesi e ngushte, Danielle Steel

  Miqesi e...


  Unë e di se të kam shkaktuar shumë dhembje, por...

 • Mikesha gjeniale, Elena Ferrante

  Mikesha...


  Dy vajza jetotojnë në një univers dhune,...

Titulli: Në kuzhinën e Linda Fishtës
Gjinia: Kuzhinë
Autori: Linda Fishta
Shtëpia botuese: Botimet Living
Viti: 2017
Fq. 250
Pesha: 1.033 kg.
ISBN: 978-9928-216-20-5

Përmbajtja e librit

• Antipasta, pica, fokaçe
• Pasta, supa, rizoto
• Sallata, pjata shoqëruese
• Pjata të dyta – mish
• Pjata të dyta – peshk
• Kek me fruta, me çokollatë (për mëngjes dhe pasdite)
• Tarta dhe krostata
• Biskota dhe ëmbëlsira të vogla
• Ëmbëlsira të ftohta
• Ëmbëlsira për raste të veçanta