Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

Teste dhe me tej ne matematiken 2, Ahmet Borici Shihe të plotë

Teste dhe me tej ne matematiken 2, Ahmet Borici

2272

Disponueshëria: Në gjendje

$2.96

Me ulje çmimi!

-30%

$4.23

Titulli: Teste dhe më tej në matematikën 2
Origjinali: Teste dhe më tej në matematikën 2
Gjinia: Tekst ndihmës për nxënësit e klasës së dytë
Autori: Ahmet Boriçi
Shtëpia botuese: Camaj – Pipaj
Viti: 2005
Fq. 96
Pesha: 0.169 kg
ISBN: 978-99927-34-27-1