Kategoritë

Botuesit

Autorë të përzgjedhur

PayPal

Endrra e paperfunduar e nje gruaje, Brunilda Zllami Shihe të plotë

Endrra e paperfunduar e nje gruaje, Brunilda Zllami

Një temë thekëse siç është prostitucioni përshkon dhimbshëm faqet e këtij romani të shkrimtares Brunilda Zllami, e cila ka ditur gjithnjë të godasë në shenjë në qëmtimin e realiteteve prekëse tipike shqiptare dhe njerëzish të zakonshëm. Dashuria, kompromisi dhe intriga janë linjat ku përqëndrohet libri dhe si gjithmonë fundi të le pa gojë...

Info shtesë

SKU000027

Disponueshëria: Ne gjendje

$9.58

Me ulje çmimi!

-15%

$11.27

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Fjalor anglisht - shqip, Pavli Qesku

  Fjalor...


  Në këtë fjalor do të gjeni:• Mbi 35 mijë fjalë...

 • Kush e sundon boten?, Jim Marrs

  Kush e...


  Po ju jap një paralajmërim. Po qe se jeni...

 • Rruga e trendafilave, Brunilda Zllami

  Rruga e...


  Si engjëll! Kështu ishte ajo kur flinte. Kurora...

Titulli: Ëndrra e papërfunduar e një gruaje
Origjinali: Ëndrra e papërfunduar e një gruaje
Gjinia: Roman
Autori: Brunilda Zllami
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2009
Fq. 206
Pesha: 0.233 kg
ISBN: 978-99943-0-024-2

Mbi librin

Një temë thekëse siç është prostitucioni përshkon dhimbshëm faqet e këtij romani të shkrimtares Brunilda Zllami, e cila ka ditur gjithnjë të godasë në shenjë në qëmtimin e realiteteve prekëse tipike shqiptare dhe njerëzish të zakonshëm. Dashuria, kompromisi dhe intriga janë linjat ku përqëndrohet libri dhe si gjithmonë fundi të le pa gojë...

 • Autori Brunilda Zllami