Kategoritë

Botuesit

Autorë të përzgjedhur

PayPal

Endrra e paperfunduar e nje gruaje, Brunilda Zllami Shihe të plotë

Endrra e paperfunduar e nje gruaje, Brunilda Zllami

Një temë thekëse siç është prostitucioni përshkon dhimbshëm faqet e këtij romani të shkrimtares Brunilda Zllami, e cila ka ditur gjithnjë të godasë në shenjë në qëmtimin e realiteteve prekëse tipike shqiptare dhe njerëzish të zakonshëm. Dashuria, kompromisi dhe intriga janë linjat ku përqëndrohet libri dhe si gjithmonë fundi të le pa gojë...

Info shtesë

SKU000027

Disponueshëria: Ne gjendje

$9.58

Me ulje çmimi!

-15%

$11.27

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Mbrapa
 • Preja e nje martese te lodhur, Rudina Xhunga

  Preja e nje...


  “Preja e një martese të lodhur” është një roman...

 • Burra qe urrejne grate, Stieg Larsson

  Burra qe...


  Një libër mahnitës, që do t'ju mbajë zgjuar...

 • Pasardhesi, Ismail Kadare

  Pasardhesi,...


  Çfarë ka ndodhur në natën e 13 dhjetorit në...

 • Ne shpirtin tim ben ftohte, Brunilda Zllami

  Ne shpirtin...


  Një trishtim i madh ndihet brenda faqeve të...

 • Bolero ne vilen e pleqve, Fatos Kongoli

  Bolero ne...


  Dy pleq, në një vilë, dhe një infermiere që...

 • Te deshiroj, Federico Moccia

  Te deshiroj,...


  Titulli: Të dëshirojRomanAutori: Federico...

 • Dikur ishim bashke, Brunilda Zllami

  Dikur ishim...


  Brunilda Zllami, me këtë libër, dëshmon edhe...

 • Lindur femer, Brunilda Zllami

  Lindur...


  Ja dhe një sprovë e re kaluar suksesshëm nga...

 • Rruga e trendafilave, Brunilda Zllami

  Rruga e...


  Si engjëll! Kështu ishte ajo kur flinte. Kurora...

 • Enver Hoxha, Blendi Fevziu

  Enver Hoxha,...


  Për shumë vite me radhë Enver Hoxha i imponoi...

Vazhd.

Titulli: Ëndrra e papërfunduar e një gruaje
Origjinali: Ëndrra e papërfunduar e një gruaje
Gjinia: Roman
Autori: Brunilda Zllami
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2009
Fq. 206
Pesha: 0.233 kg
ISBN: 978-99943-0-024-2

Mbi librin

Një temë thekëse siç është prostitucioni përshkon dhimbshëm faqet e këtij romani të shkrimtares Brunilda Zllami, e cila ka ditur gjithnjë të godasë në shenjë në qëmtimin e realiteteve prekëse tipike shqiptare dhe njerëzish të zakonshëm. Dashuria, kompromisi dhe intriga janë linjat ku përqëndrohet libri dhe si gjithmonë fundi të le pa gojë...

 • Autori Brunilda Zllami