Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

Kush e sundon boten? Jim Marrs Shihe të plotë

Kush e sundon boten?, Jim Marrs

Po ju jap një paralajmërim. Po qe se jeni plotësisht të qetë dhe të kënaqur me këndvështrimin e veçantë që keni për njerëzimin, fenë, historinë dhe botën në tërësi, mos lexoni më tej...Historia e fshehtë që bashkon Komisionin Trepalësh me Masonët dhe Piramidat e Mëdha.

Info shtesë

SKU000809

Disponueshëria: Ne gjendje

$11.26

Me ulje çmimi!

-36%

$17.60

ProduktNga (sasia)Ulja
Kush e sundon boten?, Jim Marrs3 --$4.58

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Te fshehtat e Masonerise, Laurence Gardner

  Te fshehtat...


  Laurence Gardner ka studiuar historinë,...

 • Bolero ne vilen e pleqve, Fatos Kongoli

  Bolero ne...


  Dy pleq, në një vilë, dhe një infermiere që...

 • Ditari sekret i Napoleon Bonapartit, Patrik Ravinjan

  Ditari...


  Patrik Ravinjan, kërkues me emër dhe specialist...

Titulli: Kush e sundon botën?
Origjinali: Rule by secrecy
Gjinia: Konspiracion, Histori botërore
Autori: Jim Marrs
Shqipëruan: Aurel Manushi, Alfred Cako
Shtëpia botuese: Bota Shqiptare,
Viti: 2008
Fq. 548
Pesha: 0.581 kg.
ISBN: 978-99956-11-70-5

Mbi librin

Po ju jap një paralajmërim. Po qe se jeni plotësisht të qetë dhe të kënaqur me këndvështrimin e veçantë që keni për njerëzimin, fenë, historinë dhe botën në tërësi, mos lexoni më tej... Historia e fshehtë që bashkon Komisionin Trepalësh me Masonët dhe Piramidat e Mëdha.