Kategoritë

Botuesit

Autorët

KukLina, Voula Mastori Shihe të plotë

KukLina, Voula Mastori

Nga: [email protected] Gëzuar dhe vit të mbarë !Crazyboy (crazy about you!) "Ba" tha me vete Lina duke lexuar mesazhin e fundit. "Nga erdhi kjo? Kush është ky Crazyboy? Mos më bëjnë ndonjë shaka vajzat?

Info shtesë

SKU001724

Disponueshëria: Ne gjendje

$5.60

Me ulje çmimi!

-20%

$7.00

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Koncert ne fund te dimrit, Ismail Kadare

  Koncert ne...


  Kadare është i rrahur në të gjitha dallgët e...

 • Ditari roze, vol. 1, Jenny

  Ditari roze,...


  Kioko Tominari, 16 vjeçe, e tronditur, zbulon...

 • Dimri i vetmise se madhe, Ismail Kadare

  Dimri i...


  Ky nuk është një roman politik i koniukturave,...

Titulli: KukLina
Origjinali: KukLina
Gjinia: Roman për fëmijë
Autori: Voula Mastori
Shqipëroi: Anjeza Lilollari
Shtëpia botuese: Botart
Viti: 2011
Fq. 130
Pesha: 0.158 kg.
ISBN: 978-9928-116-00-0

Fragment nga libri

Nga: [email protected] Gëzuar dhe vit të mbarë !Crazyboy (crazy about you!) "Ba" tha me vete Lina duke lexuar mesazhin e fundit. "Nga erdhi kjo? Kush është ky Crazyboy? Mos më bëjnë ndonjë shaka vajzat?

Nuk e mbaj mend të kem folur në chat me ndonjë Crazyboy. Dhe "crazy" për mua? Pa të shoh nëse Eleni është në messenger. Do Zoti është ! Do pëlcas po nuk fola sot me të...Edhe për "varjen" e drekës, por edhe për këtë tani...Për fat të mirë Eleni është brenda në rrjet...