Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

Seria e aventurave te Cufos (4 libra) Shihe të plotë

Seria e aventurave te Cufos (4 libra)

Seria e Aventurave të Çufos është paketa e librave për fëmijë më e kërkuar te ShtepiaeLibrit.com

Info shtesë

SKU000115

Disponueshëria: In Stock

$21.63

Me ulje çmimi!

-36%

$33.80

ProduktNga (sasia)Ulja
Seria e aventurave te Cufos (4 libra)3 --$8.79

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Seria e Aventurave të Çufos është paketa e librave për fëmijë më e kërkuar te ShtepiaeLibrit.com. Të katër titujt: Çufoja dhe Bubi kaçurrel Çufoja në shtëpinë e çudirave Pushimet e Çufos Filmi i gjeneralit Çufo janë pjesë e leximeve më të dashura të fëmijërisë së shumëkujt dhe falë vlerave të tyre edukative, artistike dhe zbavitëse vazhdojnë të spikasin ndër kryeveprat e letërsisë shqiptare për fëmijë nga autori i mirënjohur Gaqo Bushaka.    

Shënim: Kjo seri librash bën pjesë në librat & autorët më të shitur për vitin 2009.  

  • Autori Gaqo Bushaka