Kategoritë

Botuesit

Autorët

Art & Trashegimi, Berati Shihe të plotë

Art & Trashegimi, Berati

SKU001637

Disponueshëria: Ne gjendje

$16.90

Me ulje çmimi!

-20%

$21.13

libërNga (sasia)Ulja
Art & Trashegimi, Berati3 --$21.13

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Sonete, Eqrem Cabej

  Sonete,...


  Botohen për herë të parë sonetet që gjuhëtari...

 • Shqiptaret midis Perendimit dhe Lindjes, Eqrem Cabej

  Shqiptaret...


  Kjo ese e përmbledhur mbi letërsinë dhe...

 • Tradita gojore si etnotekst, Shaban Sinani

  Tradita...


  Krahasimet përgjithësisht provokojnë, cënojnë,...

Titulli: Art & Trashëgimi, Berati
Origjinali: Art & Heritage Revistë kulturore (dygjuhëshe)
Gjinia: Revistë kulturore
Shtëpia botuese: Argjiro
Viti: 2011
fq. 154
Pesha: 0.928 kg