Kategoritë

Botuesit

Autorët

Berati, guida turistike-praktike e qytetit Shihe të plotë

Berati, guida turistike-praktike e qytetit

Titulli: BeratiGuida e parë turistike-praktike për BeratinThe first tourist-practical city guide to BeratGjuha: Shqip & AnglishtBotues: Çelësif. 82Pesha: 0.15 Kg.ISBN: 978-99943-964-0-5

Info shtesë

SKU001390

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$4.93

Me ulje çmimi!

-30%

$7.04

libërNga (sasia)Ulja
Berati, guida turistike-praktike e qytetit3 --$1.41

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Perendia mbrapsht dhe e dashura, Visar Zhiti

  Perendia...


  Duke përfituar nga një zbutje e përkohshme e...

 • Bajroni ne Shqiperi, Kristo Frasheri

  Bajroni ne...


  Poema romantike "Shtegtimet e Çajlld Haroldit"...

 • Vlora, guida turistike-praktike e qytetit

  Vlora, guida...


  Titulli: Vlora - guida turistike e qytetitGuida...

Titulli: BeratiGuida e parë turistike-praktike për BeratinThe first tourist-practical city guide to BeratGjuha: Shqip & AnglishtBotues: Çelësif. 82Pesha: 0.15 Kg.ISBN: 978-99943-964-0-5