Kategoritë

Botuesit

Autorët

Gjermanishtja ne udhetim (me shqiptim), Luan Kaceli Shihe të plotë

Gjermanishtja ne udhetim (me shqiptim), Luan Kaceli

SKU001497

Disponueshëria: Ne gjendje

$2.95

Me ulje çmimi!

-30%

$4.22

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Fjalor termash biznesi, finance dhe juridiksioni ekonomik

  Fjalor...


  Ky Fjalor përmban rreth 20.000 terma, dhe është...

 • Perse te tjere duam dhe me te tjere martohemi, Roza Sjabitova

  Perse te...


  Jo shumë kohë më parë fjala "shkesë" të sillte...

 • Femijet nuk duan psikologe. Duan prinder, Niko Sideris

  Femijet nuk...


  Ky tekst është sa një studim për raportet e...

Titulli: Gjermanishtja në udhëtim (me shqiptim)
Fjalor praktik
Autori: Luan Kaceli
Shtëpia botuese: Gervis
Fq. 248
Pesha: 0.141 kg
ISBN: 978-99943-58-37-3

Bashkëbisedime në të gjitha fushat.

Fjalor teknik me rreth 6000 fjalë.