Kategoritë

Botuesit

Autorët

Kange popullore gegnishte, At Vicenc Prennushi Shihe të plotë

Kange popullore gegnishte, At Vicenc Prennushi

Titulli: Kangë popullore gegnishteAutori: At Viçenc PrennushiBiblioteka Françeskane "At Gjergj Fishta"Kolana e Shkrimtarëve FrançeskanëShtëpia botuese: Botime FrançeskaneVendi dhe Viti: ShkodërViti: 2005f. 200Pesha: 0.33 kgISBN: 99927-981-3

Info shtesë

SKU000913

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$4.93

Me ulje çmimi!

-30%

$7.04

libërNga (sasia)Ulja
Kange popullore gegnishte, At Vicenc Prennushi3 --$1.41

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Titulli: Kangë popullore gegnishteAutori: At Viçenc PrennushiBiblioteka Françeskane "At Gjergj Fishta"Kolana e Shkrimtarëve FrançeskanëShtëpia botuese: Botime FrançeskaneVendi dhe Viti: ShkodërViti: 2005f. 200Pesha: 0.33 kgISBN: 99927-981-3-0 Dialekti: Gegnisht