Kategoritë

Botuesit

Autorë të përzgjedhur

PayPal

Mjeku ne familje, Pier Gildo Bianchi Shihe të plotë

Mjeku ne familje, Pier Gildo Bianchi

Këshilla mjeksore për vetë kujdesjen mjekësore dhe shëndetësore. Libri përfshin:
Manual për ndërhyrjen e shpejtë
Këshilla për rastet urgjente
Parandalim i sëmundjeve
Përgjigje pikëpyetjeve mbi shëndetin

Info shtesë

SKU000810

Disponueshëria: Ne gjendje

$7.18

Me ulje çmimi!

-15%

$8.45

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • 36 shkronjat, Tatjana Sini

  36...


  "36 shkronjat" është një libër dhe fletore pune...

 • 365 rrefenja para gjumit (per femijet)

  365 rrefenja...


  Çdo mbrëmje, në këtë libër të veçantë plot me...

 • Kodi i sjelljeve te pelqyeshme sot, Aurelia Marinesku

  Kodi i...


Titulli: Mjeku në familje
Origjinali: Il medico in casa
Gjinia: Mjekësi
Autori: Pier Gildo Bianchi
Shqipëroi: Afrim Tabaku, Lluka Qafoku
Shtëpia botuese: Bota Shqiptare
Viti: 2006
Fq. 312
Pesha: 0.332 kg.
ISBN: 978-99943-860-2-6

Mbi librin

Këshilla mjeksore për vetë kujdesjen mjekësore dhe shëndetësore. Libri përfshin:
Manual për ndërhyrjen e shpejtë
Këshilla për rastet urgjente
Parandalim i sëmundjeve
Përgjigje pikëpyetjeve mbi shëndetin