Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

PayPal

Na ishte njehere, perralla te zgjedhura Shihe të plotë

Na ishte njehere, perralla te zgjedhura

Në këtë vëllim janë paraqitur përrallat: "Borëbardha dhe shtatë xhuxhat", "Piter Pani", "E bukura dhe Bisha", "Hirushja", "Bukuroshja e fjetur", "Kaçurrelja e artë", "Kësulëkuqja", "Hansi dhe Greta", "Katër shokët" dhe "Gishtëza".

Info shtesë

2579

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë produkt në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$11.98

Me ulje çmimi!

-15%

$14.09

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Pinoku (pershtatje per femije), Karlo Kolodi

  Pinoku...


  Marangozi Xhepeto gjeti në lumë një cung druri...

 • Gjeegjeza 1, Zylyftar Plaku

  Gjeegjeza 1,...


  Titulli: Gjëegjëza 1, A më gjeni dotOrigjinali:...

 • Mire se erdhe bebush (per vajza)

  Mire se...


  Ky ditar i pazakontë, tok me hapësirat e...

Titulli: Na ishte njëherë, përralla të zgjedhura
Origjinali: Na ishte njëherë, përralla të zgjedhura
Gjinia: Përralla
Shtëpia botuese: Vëllezërit Tafaj
Viti: 2012
Fq. 160
Pesha: 0.621 kg
ISBN: 978-99956-96-24-5

Mbi librin

Në këtë vëllim janë paraqitur përrallat: "Borëbardha dhe shtatë xhuxhat", "Piter Pani", "E bukura dhe Bisha", "Hirushja", "Bukuroshja e fjetur", "Kaçurrelja e artë", "Kësulëkuqja", "Hansi dhe Greta", "Katër shokët" dhe "Gishtëza".