Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

Insektet punetore, liber me formuese Shihe të plotë

Insektet punetore, liber me formuese

Insektet punëtore janë me të vërtetë të palodhura! Bletët bëjnë mjaltë, milingonat grumbullojnë ushqim, por a e dini se çfarë bëjnë fluturat?

Info shtesë

SKU001723

Disponueshëria: Në gjendje

$8.45

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Na ishte njehere, perralla te zgjedhura

  Na ishte...


  Në këtë vëllim janë paraqitur përrallat:...

 • Abraham Linkoln (ne anglisht dhe shqip)

  Abraham...


  Abraham Linkolni kishte një besim po aq të madh...

 • Shkolla shqipe e Poradecit, Lasgush Poradeci

  Shkolla...


  Midis dosjeve të shumta në arkivin e babait...

Titulli: Insektet punëtore
Origjinali: Insektet punëtore
Gjinia: Libër për fëmijë me formuese
Shqipëroi: Diana Çuli
Shtëpia botuese: Aeditions
Fq. 10
Pesha: 0.581 kg
ISBN: 978-99956-411-77

Mbi librin

Insektet punëtore janë me të vërtetë të palodhura! Bletët bëjnë mjaltë, milingonat grumbullojnë ushqim, por a e dini se çfarë bëjnë fluturat? Zbavituni me këtë libër - lojë, me mozaikë dhe me insekte punëtore.