Kategoritë

Botuesit

Autorë të përzgjedhur

PayPal

Abetare per femijet e kopshteve Shihe të plotë

Abetare per femijet e kopshteve

Titulli: Abetare për fëmijët e kopshteve (parashkollorët)
Shtëpia botuese: Vëllezërit Tafa
Viti: 2010
fq. 48
Pesha: 0.161 kg
ISBN: 978-99943-69-72-0

Mbështetur në standardet e arsimimit parashkollor

Info shtesë

SKU001694

Disponueshëria: Ne gjendje

$2.98

Me ulje çmimi!

-15%

$3.50

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Mbrapa
 • Cufoja ne shtepine e cudirave, Gaqo Bushaka

  Cufoja ne...


  Gaqo Bushaka është një nga autorët më të...

 • Dy vjet pushime (pershtatje per femije), Zhyl Vern

  Dy vjet...


  Djemtë e një kolegji neozelandez që gjenden të...

 • Gramatika e gjuhes shqipe per te gjithe, Bahri Beci

  Gramatika e...


  Vepra shtjellon të gjitha nocionet bazë të...

 • Masakra e Tivarit, Uran Butka

  Masakra e...


  Krimet me përmasa, implikime dhe pasoja...

 • Fjalori Historik i Shqiperise, Robert Elsie

  Fjalori...


  Ky botim i parë i Fjalorit Historik të...

 • Vepra 3, Fan S. Noli

  Vepra 3, Fan...


  Në këtë vëllim janë përfshirë: "Historia e...

 • Shekujt Osmane ne hapesiren shqiptare, Ferit Duka

  Shekujt...


  Ky punim shkencor me vlera të shumta dhe të...

 • Policia Sekrete e Ali Pashes, Irakli Kocollari

  Policia...


  Libri, megjithëse mban titullin "Policia...

 • Rreth botes per 80 dite (pershtatje per femije), Zhyl Vern

  Rreth botes...


  Zhyl Verni lindi në qytetin e Nantës, në...

 • Enver Hoxha, Blendi Fevziu

  Enver Hoxha,...


  Për shumë vite me radhë Enver Hoxha i imponoi...

Vazhd.

Titulli: Abetare për fëmijët e kopshteve (parashkollorët)
Shtëpia botuese: Vëllezërit Tafa
Viti: 2010
fq. 48
Pesha: 0.161 kg
ISBN: 978-99943-69-72-0

Mbështetur në standardet e arsimimit parashkollor