Kategoritë

Botuesit

Autorë të përzgjedhur

PayPal

Libri i Madh i Diturise, Enciklopedi per femije Shihe të plotë

Libri i Madh i Diturise, Enciklopedi per femije

Kjo enciklopedi plot njohuri dhe fakte e bën për vete imagjinatën e çdo lexuesi. Me ilustrimet fantastike, "Libri i Madh i Diturisë" të dëfren, të intrigon dhe të informon.

Info shtesë

SKU001780

Disponueshëria: In Stock

$29.93

Me ulje çmimi!

-15%

$35.21

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Harry Potter dhe i burgosuri i Azkabanit, J.K. Rowling

  Harry Potter...


  Jeta e Harrit është në rrezik: një vrasës i...

 • Shtepia Magjike mbi Peme 2, Kaloresi ne agim, Mary Pope Osborne

  Shtepia...


  Pallonj për darkë dhe djem me funde? Pikërisht...

 • Harry Potter dhe Kupa e Zjarrit, J.K. Rowling

  Harry Potter...


  Në Turneun e Kupës së Tri Magjistarëve, Harrit...

Titulli: Libri i Madh i Diturisë
Origjinali: Big Book of Knowledge
Gjinia: Enciklopedi për fëmijë
Autori: Autorë të ndryshëm
Shqipëroi: Virgjil Muçi
Shtëpia botuese: Aeditions (Arba Editions)
Viti: 2010
Fq. 322
Pesha: 1.8 kg
ISBN: 978-99943-94-44-9

Mbi librin

Kjo enciklopedi plot njohuri dhe fakte e bën për vete imagjinatën e çdo lexuesi. Me ilustrimet fantastike, "Libri i Madh i Diturisë" të dëfren, të intrigon dhe të informon. Duke shtjelluar tema interesante si piramidat dhe faraonët e Egjiptit, mitologjia greke, jeta e popujve në botë, natyra e universit, veçoritë e planetit Tokë, katastrofat natyrore dhe kafshët e ndryshme. "Libri i Madh i Diturisë" është burimi themelor për mendjet kureshtare të lexuesve të rinj.