Kategoritë

Botuesit

Autorë të përzgjedhur

PayPal

Enciklopedia e Re per Femije Shihe të plotë

Enciklopedia e Re per Femije

Nga galaktika gjigante te bakteret mikroskopike, nga qelizat e trupit të njeriut te qytetërimet e lashta. Të gjitha temat thelbësore që shtjellohen sot në shkolla janë riprodhuar në këtë libër me mjeshtëri dhe në mënyrë tërheqëse.

Info shtesë

SKU001779

Disponueshëria: Ne gjendje

$29.93

Me ulje çmimi!

-15%

$35.21

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Mbrapa
 • Skenderbeu i shperfytyruar, Kristo Frasheri

  Skenderbeu i...


  Pikënisje e këtij studimi kritik historik u bë...

 • Piter Pan, James M. Barrie

  Piter Pan,...


  Titulli: Piter PanOrigjinali: Peter PanGjinia:...

 • Harry Potter dhe Kupa e Zjarrit, J.K. Rowling

  Harry Potter...


  Në Turneun e Kupës së Tri Magjistarëve, Harrit...

 • Shtepia Magjike mbi Peme 10, Qyteti i fantazmave ne perendim te diellit, Mary Pope Osborne

  Shtepia...


  A është ky qytet plot me fantazma? Xheku dhe...

 • Shtepia Magjike mbi Peme 7, Perendim me tigrin dhembemprehte, Mary Pope Osborne

  Shtepia...


  Epoka e Akullit është shumë e ftohtë... për dy...

 • Shtepia Magjike mbi Peme 18, Bizonet perpara mengjesit, Mary Pope Osborne

  Shtepia...


  Përshëndetje bizonë! Ja, çfarë gjen Xheku dhe...

 • Harry Potter dhe Princi Gjakperzier, J.K. Rowling

  Harry Potter...


  Harri është duke pritur në dhomën e tij një...

 • Perralla shqiptare 100 + 1 nate, libri i pare, Virgjil Muci

  Perralla...


  Na ishin dy vëllezër dhe kishin një motër që e...

 • Atlas per femije - Bota e Kafsheve

  Atlas per...


  Kafshët popullojnë çdo cep të Tokës. Ato...

 • Viti 97, Mero Baze

  Viti 97,...


  Në jetën time, ky është libri që më ka marrë më...

Vazhd.

Titulli: Enciklopedia e Re për Fëmijë
Origjinali: The New Children's Encyclopedia
Gjinia: Enciklopedi për fëmijë
Autori: Autorë të ndryshëm
Shqipëroi: Vigjil Muçi
Shtëpia botuese: Aeditions
Viti: 2010
Fq. 306
Pesha: 1.571 kg
ISBN: 978-99956-41-11-5

Mbi librin

Nga galaktika gjigante te bakteret mikroskopike, nga qelizat e trupit të njeriut te qytetërimet e lashta. Të gjitha temat thelbësore që shtjellohen sot në shkolla janë riprodhuar në këtë libër me mjeshtëri dhe në mënyrë tërheqëse. Me qindra fotografi të ndërthurura me kutizën e fakteve, u japin mundësi fëmijëve të përvetësojnë dijet që përfitojnë nga faqet e këtij libri që të frymëzon.