Kategoritë

Botuesit

Autorët

Qezari dhe Kleopatra, George Bernard Shaw Shihe të plotë

Qezari dhe Kleopatra, George Bernard Shaw

SKU001709

Disponueshëria: In Stock

$5.07

Me ulje çmimi!

-20%

$6.34

libërNga (sasia)Ulja
Qezari dhe Kleopatra, George Bernard Shaw3 --$0.63

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Lindur femer, Brunilda Zllami

  Lindur...


  Ja dhe një sprovë e re kaluar suksesshëm nga...

 • Damka e turpit, Nathaniel Hawthorne

  Damka e...


  "Damka e turpit" është një nga klasikët më të...

 • Gjenerali i ushtrise se vdekur, Ismail Kadare

  Gjenerali i...


  Gjeneralit i ra pija në kokë. Unë kam tani një...

Titulli: Qezari dhe KleopatraOrigjinali: Caesar and CleopatraGjinia: DramëAutori: George Bernard ShawShqipëroi: Afrim KaragjoziShtëpia botuese: Skanderbeg BooksViti: 2006Fq. 144Pesha: 0.17 kgISBN: 978-99943-891-1-4