Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

Qezari dhe Kleopatra, George Bernard Shaw Shihe të plotë

Qezari dhe Kleopatra, George Bernard Shaw

SKU001709

Disponueshëria: In Stock

$4.06

Me ulje çmimi!

-36%

$6.34

ProduktNga (sasia)Ulja
Qezari dhe Kleopatra, George Bernard Shaw3 --$1.65

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Gjuetari i balonave, Khaled Hosseini

  Gjuetari i...


  I shkëlqyer, fabula tronditëse e të cilit e bën...

 • Pasqyrat financiare dhe menyrat e plotesimit te tyre

  Pasqyrat...


  Titulli: Pasqyrat financiare dhe mënyrat e...

 • Hetuesit e Vegjel 16, Misteri i Ujkut te Bardhe, Ron Roy

  Hetuesit e...


  Për ujkonjën, tre këlyshët janë të shtrenjtë...

Titulli: Qezari dhe KleopatraOrigjinali: Caesar and CleopatraGjinia: DramëAutori: George Bernard ShawShqipëroi: Afrim KaragjoziShtëpia botuese: Skanderbeg BooksViti: 2006Fq. 144Pesha: 0.17 kgISBN: 978-99943-891-1-4