Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

Gjergj Fishta, Jeta dhe Vepra, At Daniel Gjecaj Shihe të plotë

Gjergj Fishta, Jeta dhe Vepra, At Daniel Gjecaj

SKU000912

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë produkt në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$6.31

Me ulje çmimi!

-36%

$9.86

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Vepra e plote e Ismail Kadare

  Vepra e...


  Opusi i tanishëm, që i paraqitet publikut...

 • Visaret e Kombit, At Bernardin Palaj dhe At Donat Kurti

  Visaret e...


  Titulli: Visaret e Kombit - Kangë kreshnikësh...

 • Kujtime, Ismail Qemali

  Kujtime,...


  U linda në muajin janar 1844 në Vlorë (ose...

Titulli: Gjergj Fishta, jeta dhe vepra
Origjinali: Gjergj Fishta, jeta dhe vepra
Gjinia: Biografi
Autori: At Daniel Gjeçaj
Shtëpia botuese: Botime Françeskane
Viti: 2007
Fq. 303
Pesha: 0.581 kg
ISBN: 978-99956-617-2-4

 • Autori At Gjergj Fishta