Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

Qyteti i shtazeve, Isabel Allende Shihe të plotë

Qyteti i shtazeve, Isabel Allende

Aventura, magjia, kuraja dhe miqësia brenda mistereve dhe mrekullive të pyllit të Amazonës. Lufta fitimtare e dy të rinjve kundër së keqes, padrejtësisë dhe dhimbjes.

Info shtesë

SKU000095

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë produkt në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$7.21

Me ulje çmimi!

-36%

$11.27

ProduktNga (sasia)Ulja
Qyteti i shtazeve, Isabel Allende3 --$2.93

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Kodi i Da Vincit, Dan Brown

  Kodi i Da...


  Gjatë kohës që është me shërbim në Paris,...

 • Ariadna, Anton Cehov

  Ariadna,...


  E vërteta është se me poetizim të dashurisë, ne...

 • Darka e gabuar, Ismail Kadare

  Darka e...


  Një darkë krejtësisht e pazakontë, me një...

Titulli: Qyteti i shtazëve
Gjinia: Roman
Autori: Isabel Allende
Shqipëroi: Amik Kasoruho
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2003
Fq. 392
Pesha: 0.401 kg

Mbi librin

Aventura, magjia, kuraja dhe miqësia brenda mistereve dhe mrekullive të pyllit të Amazonës. Lufta fitimtare e dy të rinjve kundër së keqes, padrejtësisë dhe dhimbjes. Romani i parë i një trilogjie të menduar për brezin e ri, me një intrigë pasionante, e cila si ngaherë do të bëjë për vete të gjithë lexuesit e Isabel Allendes.