Categories

Manufacturers

Suppliers

Sekreti i shtepise ne ishull, Ransom Riggs Maximize

Sekreti i shtepise ne ishull, Ransom Riggs

Title: Sekreti i shtëpisë në ishull
Original: Miss Peregrine's home for peculiar children
Category: Novel
Author: Ransom Riggs
Albanian translator: Ilir I. Baçi
Publisher: Pegi
Year: 2012
Pgs. 375
Weight: 0.459 kg
ISBN: 978-9928-162-26-7

 

More details

2716

Availability: In Stock

$9.02

Reduced price!

-20%

$11.27

Customers who bought this product also bought:

 • Tri kenge zie per Kosoven, Ismail Kadare

  Tri kenge...


  Title: Tri këngë zie për KosovënOriginal: Tri...

 • Xhim kopsa dhe Lukas-makinisti, Michael Ende

  Xhim kopsa...


  Title: Xhim kopsa dhe Lukas-makinistiOriginal:...

 • Nje tjeter, Brunilda Zllami

  Nje tjeter,...


  Title: Një tjetërOriginal: Një tjetërCategory:...

Title: Sekreti i shtëpisë në ishull
Original: Miss Peregrine's home for peculiar children
Category: Novel
Author: Ransom Riggs
Albanian translator: Ilir I. Baçi
Publisher: Pegi
Year: 2012
Pgs. 375
Weight: 0.459 kg
ISBN: 978-9928-162-26-7