Categories

Manufacturers

Suppliers

PayPal

Romeo dhe Zhulieta, Uiliam Shekspir Maximize

Romeo dhe Zhulieta, Uiliam Shekspir

Title: Romeo dhe Zhuljeta
Original: The tragedy of Romeo and Juliet
Category: Tragedy
Author: Uiliam Shekspir
Albanian translator: Alqi Kristo
Publisher: Onufri
Year: 2006
Pgs. 200
Weight: 0.282 kg
ISBN: 978-99943-42-13-4

 

More details

SKU000796

Availability: In Stock

$5.63

Reduced price!

-20%

$7.04

Customers who bought this product also bought:

Previous
 • Dervishi dhe Vdekja, Mesa Selimovic

  Dervishi dhe...


  Title: Dervishi dhe VdekjaOriginal: Derviš i...

 • Aivenhoi, Uollter Skot

  Aivenhoi,...


  Title: AivenhoiOriginal: IvanhoeCategory:...

 • Ana Karenina, Lev Tolstoi

  Ana...


  Title: Ana KareninaAuthor: Lev TolstoiAlbanian...

 • Kryevepra e panjohur, Honore de Balzak

  Kryevepra e...


  Title: Kryevepra e panjohur (në shqip dhe...

 • Kerrici ngjyre ari, Dionis Bubani

  Kerrici...


  Title: Kërriçi ngjyrë ariCategory: Humorous...

 • Nata e dymbedhjete, Uiliam Shekspir

  Nata e...


  Title: Nata e dymbëdhjetëOriginal: Twelfth...

 • Horla dhe tregime te tjera, Gi de Mopasan

  Horla dhe...


  Title: Horla dhe tregime të tjeraOriginal: Le...

 • E kuqja dhe e zeza, Stendal

  E kuqja dhe...


  Title: E kuqja dhe e zezaOriginal: La rouge et...

 • Aladini dhe llampa magjike, pershtatje per femije

  Aladini dhe...


  Title: Aladini dhe llampa magjike (përshtatje...

 • Robinson Kruzo, Daniel Defoe

  Robinson...


  Title: Robinson KruzoOriginal: Robinson...

Next

Title: Romeo dhe Zhuljeta
Original: The tragedy of Romeo and Juliet
Category: Tragedy
Author: Uiliam Shekspir
Albanian translator: Alqi Kristo
Publisher: Onufri
Year: 2006
Pgs. 200
Weight: 0.282 kg
ISBN: 978-99943-42-13-4