Categories

Manufacturers

Suppliers

PayPal

Plaku dhe Deti, Ernest Hemingway Maximize

Plaku dhe Deti, Ernest Hemingway

Title: Plaku dhe Deti
Category: Novel
Author: Ernest Heminguej
Albanian translator: Vedat Kokona
Publisher: Kokona
Year: 2006
Pgs. 88
Weight: 0.10 kg
ISBN: 978-99943-627-7-1

 

More details

SKU001244

Availability: This product is no longer in stock


Notify me when available

$4.79

Reduced price!

-15%

$5.63

Add to cart

Customers who bought this product also bought:

 • Tregimet e Petergurbut, Nikollai Gogol

  Tregimet e...


  Title: Tregimet e PeterburgutOriginal:...

 • Doktor Fisheri i Gjeneves ose gostia e bombes, Graham Greene

  Doktor...


  Title: Doktor Fisheri i Gjenevës ose gostia e...

 • 100 vjet pavaresi, Blendi Fevziu

  100 vjet...


  Title: 100 vjet pavarësi, një ekskursion në...