Categories

Manufacturers

Suppliers

Gjergj Fishta, Jeta dhe Vepra, At Daniel Gjecaj Maximize

Gjergj Fishta, Jeta dhe Vepra, At Daniel Gjecaj

SKU000912

Availability: This product is no longer in stock


Notify me when available

$7.89

Reduced price!

-20%

$9.86

Customers who bought this product also bought:

 • Jeta e Fan S. Nolit, vol. 2, Nasho Jorgaqi

  Jeta e Fan...


  Title: Jeta e Fan S. Nolit, vëllimi i...

 • Gjeth e Lule, At Vincenc Prennushi

  Gjeth e...


  Title: Gjeth e Lule (Leaves and Flowers)Poezi...

 • Vepra 4, Faik Konica

  Vepra 4,...


  Title: Vepra 4LetërkëmbimiAuthor: Faik...

Title: Gjergj Fishta, jeta dhe vepra
Original: Gjergj Fishta, jeta dhe vepra
Category: Biography
Author: At Daniel Gjeçaj
Publisher: Botime Françeskane
Year: 2007
Pgs. 303
Weight: 0.581 kg
ISBN: 978-99956-617-2-4

 • Supplier At Gjergj Fishta