Categories

Manufacturers

Suppliers

PayPal

Skenderbeu, Sabri Godo Maximize

Skenderbeu, Sabri Godo

Title: SkënderbeuHistorical novelAuthor: Sabri GodoPublisher: Tirana TimesYear: 2010 (4th edition)Pgs. 500Weight: 0.72 Kg.ISBN: 978-99956-847-6-1

More details

SKU001454

Availability: In Stock

$17.96

Reduced price!

-15%

$21.13

ProductFrom (qty)Discount
Skenderbeu, Sabri Godo3 --$1.06

Customers who bought this product also bought:

 • Mbi krimin ne Ballkan, Ismail Kadare

  Mbi krimin...


  Lënda që përfshin ky libërth, në radhë të parë...

 • Shteti mesjetar i Skenderbeut, Jahja Drancolli

  Shteti...


  Title: Shteti mesjetar i Skënderbeut (The...

 • Dialektet e shqipes dhe historia e formimit te tyre, Bahri Beci

  Dialektet e...


  Title: Dialektet e shqipes dhe historia e...

Title: SkënderbeuHistorical novelAuthor: Sabri GodoPublisher: Tirana TimesYear: 2010 (4th edition)Pgs. 500Weight: 0.72 Kg.ISBN: 978-99956-847-6-1

 • Supplier Sabri Godo