Categories

Manufacturers

Suppliers

PayPal

Historia e popullit shqiptar. Vol 1 Maximize

Historia e popullit shqiptar. Vol 1

Title: Historia e popullit shqiptar. Vëllimi 1. Ilirët, Mesjeta, Shqipëria nën Perandorinë Osmane gjatë shek. XVI - vitet 20 të shek. XIXAuthor: Akademia e Shkencave e ShqipërisëHistoryPublisher: ToenaYear: 2002Pgs. 806Format: 7x10cmWeight: 1.33 kg

More details

SKU001384

Availability: This product is no longer in stock


Notify me when available

$29.93

Reduced price!

-15%

$35.21

Add to cart
ProductFrom (qty)Discount
Historia e popullit shqiptar. Vol 13 --$1.76

Customers who bought this product also bought:

Previous
 • E verteta mbi Shqiptaret e Maqedonise, Kristo Frasheri

  E verteta...


  Title: E vërteta mbi shqiptarët e...

 • Neper analet e diplomacise Angleze, Arben Puto

  Neper analet...


  Title: Nëpër analet e diplomacisë Angleze, mbi...

 • Histori e Shqiperise 1912-2000, Valentina Duka

  Histori e...


  Title: Histori e Shqipërisë 1912-2000 (hard...

 • Mbi krimin ne Ballkan, Ismail Kadare

  Mbi krimin...


  Lënda që përfshin ky libërth, në radhë të parë...

 • Historia e Kosoves, Prof. Kristo Frasheri, vol. 1

  Historia e...


  Title: Historia e Kosovës (Dardania), vëllimi...

 • Shqiptaret, Mithat Frasheri

  Shqiptaret,...


  Title: ShqiptarëtOriginal: Les Albanais dans...

 • Clirimi i Serbise prej Kosoves, Ismail Kadare

  Clirimi i...


  Title: Çlirimi i Serbisë prej KosovësOriginal:...

 • Levizja, Bashkebisedim me Ibrahim Kelmendin, Bedri Islami

  Levizja,...


  Title: Lëvizja (Lindje e Përgjakur) –...

 • Historia e Shqiperise ne shekullin XX, Nina Smirnova

  Historia e...


  Title: Historia e Shqipërisë përgjatë shekullit...

 • Arvanitet dhe prejardhja e grekeve, Aristidh P. Kola

  Arvanitet...


  Title: Arvanitët dhe prejardhja e grekëve,...

Next
Title: Historia e popullit shqiptar. Vëllimi 1. Ilirët, Mesjeta, Shqipëria nën Perandorinë Osmane gjatë shek. XVI - vitet 20 të shek. XIXAuthor: Akademia e Shkencave e ShqipërisëHistoryPublisher: ToenaYear: 2002Pgs. 806Format: 7x10cmWeight: 1.33 kgISBN: 99927-1-622-3